Aktualności

ŻŁOBEK RZEPAKOWA 2

Tropem Dinozaurów

Tropem Dinozaurów – obchody dnia dinozaura, wykopaliska, odkrywanie lodowych jaj z dinozaurami.

Wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie nasze aktywności

Bał Karnawałowy 2024

Bał Karnawałowy 2024

Dzieci ubrane były w przepiękne stroje. Tańce przy świetnej muzyce i dużo urozmaiconych zabaw przy tym dużo śmiechu i pozytywnej energii 🙂

Hu hu ha Nasza Zima Zła

Hu hu ha Nasza Zima Zła

Styczeń to zabawa śniegiem na różne możliwie sposoby:) Zabawa sensoryczna sztucznym śniegiem zrobionym z mąki ziemniaczanej i wody, zabawy z kostkami lodu, gotowanie zupy śniegowej oraz zabawy ze śniegiem na podwórku.

Grudzień to magiczny miesiąc

Grudzień to magiczny miesiąc

Grudzień to magiczny miesiąc. Dzieci w ciepłej i radosnej atmosferze wyczekują mikołaja, pieką i ozdabiają pierniczki, a także stroją choinkę.

Dzieci w żłobku uczą się dbać o swoje ciała

Dzieci w żłobku uczą się dbać o swoje ciała

Wszystkie dzieci w żłobku uczą się dbać o swoje ciała. wiemy, że ruch to Zycie i rozwój, dlatego codziennie pracujemy nad naszą kondycją, koordynacją i wzrostem. wszystko oczywiście podczas doskonałej zabawy.

Święto Mamy!

Święto Mamy!

Z okazji Dnia Mamy wszystkie żłobkowe dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyły prezenty dla swoich ukochanych Mam. Efekty były zdumiewające, wszyscy byli pod wrażeniem precyzji małych rączek i niezwykłej koncentracji przy pracy nad upominkami dla mamuś.

Poszukiwacze Przygód i Mali odkrywcy

Poszukiwacze Przygód i Mali odkrywcy

Wiosną Poszukiwacze Przygód i Mali odkrywcy bardzo aktywnie spędzają czas. Rozwijają sprawność wykonując prace plastyczne oraz bawiąc nie na żłobkowym tarasie.

Skip to content