Aktualności

PRZEDSZKOLE RZEPAKOWA 2

Wiosna

Wiosna to najwspanialsza okazja do przyjrzenia się Ziemi i jej wszystkim darom. Przedszkolaki uczą nie dbania o naszą planetę, hodują rośliny poznając i obserwując ich życie od ziarenka. To piękne doświadczenie pokazujące, jak dobra opieka i dbałość o innych pozwala im wzrastać i rozkwitać. Wiosenne spotkania z Ziemią przypieczętowaliśmy wspaniałą wycieczką do Ogrodu Botanicznego, gdzie nie tylko poznawaliśmy rośliny i ich wspaniałe właściwości ale również uczestniczyliśmy w warsztatach. Najważniejszą nauką jaka popłynęła z obserwacji roślin i owadów, było to, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni, zależni od siebie i współpraca przynosi wszystkim korzyści.

Wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie nasze aktywności

Dbamy o swoje ciała

Dbamy o swoje ciała

Przedszkolaki z IQ Academy uczą się dbać o swój właściwy i wielowymiarowy rozwój. Robią to poprzez codzienne zajęcia ruchowe, gimnastykę, koordynację ciała ćwiczeniami Tai Chi i zabawy na świeżym powietrzu.Oprócz tego dbają o właściwe odżywienie i nawodnienie.Poznają sposoby na zapewnienie swoim rosnącym i rozwijającym się organizmom wszystkiego, co niezbędne do rozkwitu w pełni sił.

Wiosną ruszamy do przodu z naszym rozwojem

Wiosną ruszamy do przodu z naszym rozwojem

Wiosna to czas, kiedy cały świat zaczyna dynamicznie się rozwijać wracać dożycia po zimowym lenistwie. Dlatego nasze przedszkolaki bardzo mocno pracują nad swoim wiosennym wzrostem. Robimy to poprzez muzykę, ruch i doświadczanie.

Skip to content