Aktualności

ŻŁOBEK RZEPAKOWA 2

żłobkowe maluszki więcej czasu spędzają na świeżym powietrzu

Słońce dopisuje, pogoda jest coraz lepsza, więc żłobkowe maluszki coraz więcej czasu spędzają na aktywnych zabawach na świeżym powietrzu.

Wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie nasze aktywności

Bał Karnawałowy 2024

Bał Karnawałowy 2024

Dzieci ubrane były w przepiękne stroje. Tańce przy świetnej muzyce i dużo urozmaiconych zabaw przy tym dużo śmiechu i pozytywnej energii 🙂

Tropem Dinozaurów

Tropem Dinozaurów

Tropem Dinozaurów – obchody dnia dinozaura, wykopaliska, odkrywanie lodowych jaj z dinozaurami.

Hu hu ha Nasza Zima Zła

Hu hu ha Nasza Zima Zła

Styczeń to zabawa śniegiem na różne możliwie sposoby:) Zabawa sensoryczna sztucznym śniegiem zrobionym z mąki ziemniaczanej i wody, zabawy z kostkami lodu, gotowanie zupy śniegowej oraz zabawy ze śniegiem na podwórku.

Grudzień to magiczny miesiąc

Grudzień to magiczny miesiąc

Grudzień to magiczny miesiąc. Dzieci w ciepłej i radosnej atmosferze wyczekują mikołaja, pieką i ozdabiają pierniczki, a także stroją choinkę.

Dzieci w żłobku uczą się dbać o swoje ciała

Dzieci w żłobku uczą się dbać o swoje ciała

Wszystkie dzieci w żłobku uczą się dbać o swoje ciała. wiemy, że ruch to Zycie i rozwój, dlatego codziennie pracujemy nad naszą kondycją, koordynacją i wzrostem. wszystko oczywiście podczas doskonałej zabawy.

Święto Mamy!

Święto Mamy!

Z okazji Dnia Mamy wszystkie żłobkowe dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyły prezenty dla swoich ukochanych Mam. Efekty były zdumiewające, wszyscy byli pod wrażeniem precyzji małych rączek i niezwykłej koncentracji przy pracy nad upominkami dla mamuś.

Poszukiwacze Przygód i Mali odkrywcy

Poszukiwacze Przygód i Mali odkrywcy

Wiosną Poszukiwacze Przygód i Mali odkrywcy bardzo aktywnie spędzają czas. Rozwijają sprawność wykonując prace plastyczne oraz bawiąc nie na żłobkowym tarasie.

Skip to content